26 Mart 2016 Cumartesi

Kitap Önerim: Öğrendim Ki - Gülben ERGEN

Selamlar Sevgili Okuyucu;

Bir kitap önerisi ile daha karşınızdayım! :)

Aslında bu kitabı okuyalı çok bir kaç oldu ama yazmaya ancak fırsat bulabildim. Bilen bilir İstanbul'da yaşamak meşakkatli iştir. Hele benim gibi hem çalışan, hem okuyan, hem minnak bir bebesi olan bir insansanız bir çok şeyi yapmak artık sizin için bir lüks haline gelir.

Başkalarını bilemem ama ben kitapların o sonsuz dünyasına bir tek otobüslerde, minibüslerde dalabiliyorum. Yani bir tek şehir içi veya şehir dışı yolculuklarımda buna fırsat bulabiliyorum. Bu sebepten dolayı aslında kitabı bitirmem 3 günümü aldı. :)

Her neyse. Gelelim kitaba...


Gülben ERGEN hayatta öğrendiklerini yaşadıkları ile bütünleştirip; bir çeşit deneyimleme ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşma yoluna gitmiş. Okurken Gülben'in izini, hayatını okuduğunuzu ama aslında tam da öyle olmadığını biliyorsunuz. Saf bir biyografi değil çünkü. Biraz da diyor ki bizlere: "Bakın ben bunları öğrendim hayattan, sizlerde bilin, kulağınıza küpe olsun."

Bir solukta okudum, bir solukta bitirdim. Okurken sıkmadı beni; zaman zaman gülümseten, zaman zaman hüzünlendiren bir hayat güncesi olarak kitaplığımın üst raflarında yerini aldı...

Tavsiye ederim; vakit kaybı hissi veren bir kitap değil zira...

O halde sevgili okuyucu bir daha ki tozlu sayfalarda görüşmek dileğiyle...

İyi bloglamalar...
İyi okumalar...
Ve hep...
Mutlu, umutlu yarınlara...
 
#kubraslisen

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

- yazmasamolmazki