25 Nisan 2016 Pazartesi

Lipo Magnet Deneyimim


Merhaba Sevgili Okuyucu...

Bugün sizlerle son zamanların meşhur  Lipo Magneti ile ilgili deneyimimi paylaşacağım.

Lipo Magnet Kısmetse Olur'un meşhur sunucusu Seda Akgül ile ünlendi aslında. Programın başındaki hali ile şimdiki hali arasında müthiş bir fark var. Zayıflama sürecinde her sabah bir fincan sade Türk Kahvesi içtiğini, günde 2 öğün yemek yediğini ve vitamin aldığını belirtmişti. Burada bahsi geçen vitamin Lipo Magnet oluyor.

Yaklaşık 30 gün kadar kullanılmadan kesin sonuç alınamayacağını söylüyorlar. Ancak 10 günlük bir kullanımda da vücudunuzdaki değişiklikleri görebilirsiniz. Günde 2 öğün kullanmanız gereken bir ürün bu ve gerçekten de vitamin içerikli. Yani zararlı bir şey değil.

Yemek yeme durumunuza göre günde 2 kez ana öğünlerinizden yaklaşık 10 15 dakika önce kullanmalısınız. Suda eriyen bir formülü var ve tadı kesinlikle güzel denebilecek kadar iyi. İçilmeyecek bir şey değil yani.

Ürünün zayıflama konusunda yardımcı olduğu kesin YALNIZ öyle söylendiği gibi mucizeler de yaratmıyor. Ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum 2 kilo fark etti. Ancak bir ay içerisinde 10 kilo vereceğim bir anda tığ gibi olacağım gibi beklentileriniz varsa üzgünüm. Lipo Magnet böyle bir garanti vermez..

Çok gerekli bir şey mi tartışılır. Biraz yediklerinize dikkat edip spor yapsanız zaten aynı kiloyu herhangi bir ürün kullanmadan da verebilirsiniz.


İnternette satılan ürünlerin hemen hepsi sahte olduğu için ben eczaneden 10 günlük kullanım için olanını 80 TL gibi bir fiyata aldım. Dediğim gibi 2 kilo fark etti. 2 gün ara verdim. Tekrardan başlayıp devam edeceğim.

Duruma göre gene bilgilendirme yaparım ancak bu ürünü kullanmak istiyorsanız kesinlikle eczanelerden tedarik etmenizi tavsiye ederim. Bunun yanında bir ayda 10 kilo vereceğinizi düşünerek almamanızı tavsiye ediyorum; zira öyle bir gücü yok. Olmaması da iyi bence. :)

Şimdilik bu kadar sevgili okuyucu. Umarım yararı olur sizler için.

Sevgiyle kalın, hoş kalın...